Правила прийому

Основні правила прийому дітей до першого класу

1. До першого класу загальноосвітніх навчальних закладів приймаються діти, як правило, з 6 років.
2. Прийом дітей до загальноосвітньої школи здійснюється без проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів з перевірки їх знань з навчальних предметів, відповідно до території обслуговування. Діти, які територіально не обслуговуються навчальним закладом, можуть бути зараховані до нього при наявності вільних місць.
3. Для зарахування дитини до 1 класу батьками, або особами, які їх замінюють, подаються документи:
- Заява батьків, або осіб, які їх замінюють.
- Копія свідоцтва про народження.
- Медична картка дитини встановленого зразка.
4. Вимагати від батьків будь-які інші довідки, зокрема, з місця роботи, про заробітну плату тощо, а також збирати грошові внески, як умова зарахування до закладу, категорично забороняється.

Зразок заяви

Директору загальноосвітньої

школи І-ІІ ступенів с. Суходіл

Шведак О. П.